Dětské sportovní odpoledne

V neděli 1. září jsme ve spolupráci s Obcí Rožnov a Mysliveckým spolkem Dolina Rožnov – Hustířany uspořádali na hřišti za sokolovnou Dětské sportovní odpoledne. Krásné letní počasí přilákalo celkem 56 dětí. Ty měly za úkol si postupně projít 12 stanovišť, na kterých je čekaly různé sportovní či dovednostní úkoly.  Jednalo se například o opičí dráhu, zatloukání hřebíků, střelbu ze vzduchovky či luku. Dále střelba na basketbalový koš či fotbalovou branku, házení míčků na cíl apod. K osvěžení jistě přišlo vhod stříkání vodou z hadice na terč. Myslivci měli připravné stanoviště s dravci, o kterých účastníkům akce sdělili zajímavé informace. Bonusovým stanovištěm pak byl vojenský koutek, ve kterém byly k vidění protitankové a protiletecké zbraně.